Healthypharm

Healthypharm biedt vertrouwde service en kwaliteit op zelfzorggebied. Het assortiment bestaat uit pijnstillers, allergietabletten, maagbeschermers en meer hoogwaardige zelfzorggeneesmiddelen.
Lees meer

Resultaten 1 t/m 20 van 63

Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml
Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml
10 ml
Tijdelijk uitverkocht
2,71
Bekijk product: Healthypharm Neusspray Xylometazoline 1 mg/ml
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet
Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet
50 tabletten
Tijdelijk uitverkocht
1,30
Bekijk product: Healthypharm Paracetamol 500 mg Caplet
Healthypharm Ibuprofen 400 mg
Healthypharm Ibuprofen 400 mg
20 tabletten
Tijdelijk uitverkocht
1,44
Bekijk product: Healthypharm Ibuprofen 400 mg
Healthypharm Neusspray Menthol Xylometazoline 1 mg
Healthypharm Neusspray Menthol Xylometazoline 1 mg
10 ml
Tijdelijk uitverkocht
2,45
Bekijk product: Healthypharm Neusspray Menthol Xylometazoline 1 mg
Healthypharm Cetirizine 10 mg
Healthypharm Cetirizine 10 mg
30 tabletten
Tijdelijk uitverkocht
4,74
Bekijk product: Healthypharm Cetirizine 10 mg
Healthypharm Neusdruppels 1 mg/ml Xylometazoline
Healthypharm Neusdruppels 1 mg/ml Xylometazoline
10 ml
Tijdelijk uitverkocht
2,29
Bekijk product: Healthypharm Neusdruppels 1 mg/ml Xylometazoline
Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine
Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine
40 tabletten
Tijdelijk uitverkocht
1,88
Bekijk product: Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine
Healthypharm Paracetamol Kinderen 240mg
Healthypharm Paracetamol Kinderen 240mg
10 zetpillen
Tijdelijk uitverkocht
2,04
Bekijk product: Healthypharm Paracetamol Kinderen 240mg
Healthypharm Loratadine Hooikoorts
Healthypharm Loratadine Hooikoorts
30 tabletten
Tijdelijk uitverkocht
3,89
Bekijk product: Healthypharm Loratadine Hooikoorts
Healthypharm Pantoprazol 20 mg
Healthypharm Pantoprazol 20 mg
14 tabletten
Tijdelijk uitverkocht
3,91
Bekijk product: Healthypharm Pantoprazol 20 mg
Healthypharm Paracetamol 500mg
Healthypharm Paracetamol 500mg
50 tabletten
Tijdelijk uitverkocht
0,95
Bekijk product: Healthypharm Paracetamol 500mg
Healthypharm Diareeremmer 2 mg
Healthypharm Diareeremmer 2 mg
20 capsules
Tijdelijk uitverkocht
2,17
Bekijk product: Healthypharm Diareeremmer 2 mg
Healthypharm Diarreeremmer Loperamide HCI 2mg
Healthypharm Diarreeremmer Loperamide HCI 2mg
10 capsules
Tijdelijk uitverkocht
1,89
Bekijk product: Healthypharm Diarreeremmer Loperamide HCI 2mg
Healthypharm Wormkuur/mebendazol
Healthypharm Wormkuur/mebendazol
6 tabletten
Tijdelijk uitverkocht
2,31
Bekijk product: Healthypharm Wormkuur/mebendazol
Healthypharm Acetylcysteine 600mg
Healthypharm Acetylcysteine 600mg
10 bruistabletten
Tijdelijk uitverkocht
4,59
Bekijk product: Healthypharm Acetylcysteine 600mg
Healthypharm Terbinafine Schimmel
Healthypharm Terbinafine Schimmel
15 gr
Tijdelijk uitverkocht
3,91
Bekijk product: Healthypharm Terbinafine Schimmel
Healthypharm Acetylcys 600 mg
Healthypharm Acetylcys 600 mg
30 bruistabletten
Tijdelijk uitverkocht
7,99
Bekijk product: Healthypharm Acetylcys 600 mg
Healthypharm Baby Zoutoplossing 8mg/ml Neusspray
Healthypharm Baby Zoutoplossing 8mg/ml Neusspray
15 ml
(0)
Tijdelijk uitverkocht
32% korting
4,20 (adviesprijs) 2,84
Bekijk product: Healthypharm Baby Zoutoplossing 8mg/ml Neusspray
Healthypharm Ibuprofen 200mg
Healthypharm Ibuprofen 200mg
40 tabletten
Tijdelijk uitverkocht
2,81
Bekijk product: Healthypharm Ibuprofen 200mg
Healthypharm Paracetamol Kind 120mg
Healthypharm Paracetamol Kind 120mg
10 zetpillen
Tijdelijk uitverkocht
1,85
Bekijk product: Healthypharm Paracetamol Kind 120mg

Healthypharm

Healthypharm staat voor vertrouwde service en kwaliteit op zelfzorggebied. Healthypharm geneesmiddelen bij Plein zijn geneesmiddelen waar je geen recept voor nodig hebt en alleen door een drogist geleverd mogen worden. Deze producten staan voor een goede kwaliteit tegen een scherpe prijs. 

Healthypharm helpt bij voedselintolerantie

Heb je moeite met het verteren van histamine, fructose of lactose? Gebruik dan de producten van Healthypharm.

  • Daosin, helpt bij histamine intolerantie.
  • Lactosolv Extra Sterk, helpt bij lactose intolerantie.
  • Fructosin, helpt bij fructose malabsorptie. 

Healthypharm kopen op Plein.nl

Op Plein.nl vind je de pijnstillers, allergietabletten, een spierbalsem met diclofenac, maagbeschermers of maagzuurremmers, een antischimmelhuidcrème  en een laxeerdrank van het merk Healthypharm. Bestel direct online bij Plein en ontvang je bestelling snel in huis.