Daro Paracetamol Vloeibaar Kind 100 ml

Niet verkrijgbaar in uw land
Het is wettelijk verboden om dit product naar België te versturen. Onze excuses hiervoor.
6,35

Daro Paracetamol Vloeibaar

Daro vloeibare paracetamol is een pijnstiller speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden. Je gebruikt de vloeibare paracetamol bij pijn, koorts, na inentingen, griep, of verkoudheid. De Vloeibare Paracetamol is gezoet met maltitol, bevat geen suiker en heeft een aangename frambozensmaak. Vloeibare Paracetamol is ideaal voor kinderen die te jong zijn voor kauwtabletten en geen zetpillen willen nemen. Elke verpakking van Daro Vloeibare Paracetamol bevat een handige maatbeker voor de juiste dosering.

  • Eenvoudig in te nemen
  • Aangename frambozen smaak
  • Makkelijk te doseren
Let op

Dit is een geneesmiddel:
Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Voor geneesmiddelen geldt een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product. Wij verkopen geen geneesmiddelen aan personen onder de 16 jaar.

Medische informatie

EAN-code 8714319031564
Registratienummer 06566
Productnaam DARO paracetamol vloeibaar 120mg/5ml
Registratiecode RVG
ATC-code N02BE01
Netto inhoud 100 ML
GPC-nummer 10000856
GPC-omschrijving Pijnstiller algemeen
Dosering 2,5-20 ml, afhankelijk leeftijd
Maximale dagdosering 10-120 ml, afhankelijk leeftijd
Leeftijd 3 maanden-15 jaar
Gebruiksadvies 4 uur tussenpozen aanhouden, dosering afpassen met bijgeleverde maatbeker
Bewaarinstructie Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 25 °C.
Verwijderinstructie Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Risicowaarschuwing - Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. - Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken. - Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts. - Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts. - Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.
Afleverstatus code UAD
Afleverstatus omschrijving Uitsluitend apotheek of drogist
Toedingingsvorm Siroop
Te gebruiken bij Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Niet gebruiken bij Niet gebruiken bij allergie voor één van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.
Zwangerschap Mogelijk, zie bijsluiter
Borstvoeding Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruiksbeperking Lever- of nierfunctiestoornissen. Niet samen met bepaalde geneesmiddelen en alcohol (aangepaste dosering), zie bijsluiter. Intolerantie bepaalde suikers. Niet langer gebruiken dan 14 dagen. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen.
Werkzame stoffen Paracetamol 24 mg/ml
Document Bijsluiter
Toepassingsgebied Bij koorts en bij pijn

Bijsluiter:

Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.

Wil je advies van onze drogist?

Heb je na het lezen van de informatie nog vragen over dit geneesmiddel? Mail dan onze gediplomeerde drogist via [email protected] of bel naar telefoonnummer 088-8000200. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur. Op zondag is de drogist van 13.00 uur tot 17.00 uur per mail ([email protected]) bereikbaar. We streven ernaar om binnen 2 uur reactie te geven op je vraag. Zolang je vraag niet beantwoord is raden wij je aan de aankoop uit te stellen.

Milieu:

Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of toilet en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag bij de gemeente na wat je met geneesmiddelen moet doen, die niet meer nodig of te gebruiken zijn. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Bijwerkingen:

Als je bijwerkingen ervaart van een geneesmiddel die niet in de bijsluiter worden vermeld kun je deze melden bij Bijwerkingencentrum Lareb. Je draagt hiermee bij aan de veiligheid van geneesmiddelen. Meer informatie en het meldingsformulier voor bijwerkingen vind je op de site van Lareb.

Dosering

  • Baby's jonger dan 3 mnd.: uitsluitend op doktersadvies
  • Kinderen 0-3 jaar: 2,5-5 ml, 4-6 maal per dag
  • Kinderen 3-4 jaar: 5-7,5 ml, 4-6 maal per dag
  • Kinderen 4-6 jaar: 7,5 ml, 4-6 maal per dag
  • Kinderen 6-9 jaar: 10 ml, 4-6 maal per dag
  • Kinderen 9-12 jaar: 15 ml, 4-6 maal per dag
  • Kinderen 12-15 jaar: 20 ml, 4-6 maal per dag.

DARO Paracetamol vloeibaar kan desgewenst door volwassenen worden gebruikt. De dosering
voor volwassenen bedraagt 20 tot 40 ml, maximaal 6 keer per dag. 

Let op! Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen. Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan twee dagen ontraden. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Samenstelling

De werkzame stof in dit middel is paracetamol
De andere stoffen in dit middel zijn polyethyleenglycol 400 (E1521), glycerol (E422), maltitol
(E965), natriummethylhydroxybenzoaat (E219), natriumpropylhydroxybenzoaat (E217),
natriumcyclamaat (E952), natriumcitraat (E331), citroenzuur (E330), frambozenaroma (bevat
smaakstoffen en natuurlijke smaakstoffen in propyleenglycol, triacetine en water) en gezuiverd
water. 

Waarschuwingen:

  • Gehydrogeneerde glucose stroop (vloeibare maltitol): indien je arts u heeft meegedeeld dat je
    bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met uw arts voordat u dit geneesmiddel
    inneemt.
  • Natriummethylparahydroxybenzoaat en natriumpropylparahydroxybenzoaat: kan
    allergische reacties veroorzaken (wellicht vertraagd)
  • Informatie voor diabetespatiënten: 10 ml DARO Paracetamol vloeibaar bevat 83 kilojoules (20 kcal),
    overeenkomend met 5 gram koolhydraten. 

Productinformatie over Daro Paracetamol Vloeibaar Kind

  • Merk: Daro
  • Ean: 8714319031564
  • Artikel: 725-054

Daro Paracetamol Vloeibaar Kind 100 ml

6,35
Niet verkrijgbaar in uw land
Het is wettelijk verboden om dit product naar België te versturen. Onze excuses hiervoor.